""

A Bayern már a 7. percben vezetést szerzett a Stiebert végig a pályán tudó északiak ellen, és az 55. percben már 3-0-ra vezetett – a hazaiknak csak a szépítésre futotta az erejükből.

A játéknap többi meccsén a Bayer Leverkusen csak büntetők után jutott tovább a negyedosztályú Magdeburg ellen: a kiscsapat a hosszabbításnban még a vezetést is megszerezte, ám a 115. percben Papadopulosz egyenlített. A tizenegyesknél a hetedik párban Lars Fuchs hibája bizonyult végzetesnek. A Bayer a 78. pertctől emberhátrányban játszott.

A Hoffenheim – melyben Szalai Ádám a kispadon ült – 5-1-gyel zavarta haza a második ligás FSV Frankfurtot, de nem járt sokkal jobban a Bundesligában szerepllő Eintracht sem: őket hazai pályánverte 2-1-re a Mönchengladbach. Továbbjutott még a Wolfsburg, a sérült Kalmár Zsoltot nélkülöző Red Bull Leipzig, a Freiburg, valamint az Eintracht Braunschweig is.

LABDARÚGÁS
Német Kupa, 2. forduló
Hamburg – Bayern München 1-3 (0-2)
Gól:
Lasogga (85.), ill. Lewandowski (7.), Alaba (44.), Ribéry (55.)
Magdeburg (IV.) – Bayer Leverkusen 2-2 (1-1, 1-1, 1-1) – büntetőkkel 4-5
Gól:
Siefkes (28.), Brandt (111.), ill. Calhanoglu (3.), Papadopulosz (115.)
Piros lap: Hjung-Min Szon (78., Leverkusen)
Hoffenfeim – FSV Frankfurt (II.) 5-1 (2-0)
Gól: Schipplock (2.), Vestergaard (45.+3.), Roberto Firmino (57., 90.), Modeste (72.), ill. Schembri (80.)
Red Bull Leipzig (II.) – Erzgebirge Aue (II.) 3-1 (0-1, 1-1, 2-1) – hosszabbítás után
Gól:
Yuray (90.+1.), Kaiser (98., tizenegyesből), Boyd (108.), ill. Klostermann (20., öngól)
Würzburger Kickers (IV.) – Eintracht Braunschweig (II.) 0-1 (0-0)